Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skomorochy Duże

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Skomorochy Duże

Skomorochy Duże,lubelskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 972 m²

Siedlisko przy lesie w Skomorochach Dużych bez sąsiadów. Wyobraź sobie poranki, w których jedynym dźwiękiem są ptaki i szum drzew. Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zamość

Zamość(Skomorochy Duże + 22 km)

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zrealizowany według popularnego projektu Dom w Alwach 3 (archon). Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sadowa

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość(Skomorochy Duże + 22 km)

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Lokalizacja: ul. Sadowa , zamość, bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz Starówki) Miasto Zamość jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Partyzantów,Zamość(Skomorochy Duże + 22 km)

495 000 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: ul.PARTYZANTÓW 74, Miasto Zamość, woj. lubelskie Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji miasta Zamość na tzw. osiedlu "przy Wieży" w jego strefie centralnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Politówka

Politówka(Skomorochy Duże + 18 km)

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w miejscowości Politówka gm. Leśniowice, 25 km od Krasnegostawu, 42 km od Zamościa. Mieszkanie do remontu, z dużą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Hajowniki

Hajowniki(Skomorochy Duże + 5 km)

10 300 000 zł500 m² 20 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rezydencję w Hajownikach, woj. lubelskie. Posiadłość to ok 8 ha parku ze starodrzewiem, stawem, rzeźbami i dwoma domami. Dom na wyspie to domek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zwódne

Zwódne(Skomorochy Duże + 25 km)

170 000 zł1 573 m² 108,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie nasze oferty są o% dla Nabywcy! działki w terenach podmiejskich, tylko 3 km od Zamościa Zwódne, działki nr: 1422/1, 1422/3, 1422/4 i 1422/5 Lokalizacja Miejscowość podmiejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Białopole(Skomorochy Duże + 24 km)

788 000 zł188 m² 4 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom piętrowy 188,40 m Białopole oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Białopole, powiat chełmski, gmina Białopole,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamość | ul. Krysińskiego | ok. 64 m | parter | udział w kamienicy Lokalizacja inwestycyjna centrum Zamościa Ulica Krysińskiego, kilka minut pieszo od Starówki. Stabilna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siennica Różana

Siennica Różana(Skomorochy Duże + 23 km)

3 500 000 zł1 500 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom weselno-bankietowy o pow. 1500m2, przystosowana do organizacji dużych imprez (do 450 osób) wraz z zapleczem gastronomicznym i hotelem. Cena do negocjacji Wszystkie imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Partyzantów,Zamość(Skomorochy Duże + 22 km)

7 000 zł214 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m , usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Skomorochy Duże

Skomorochy Duże,lubelskie

315 000 zł34 885 m² 9,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z siedliskiem (budynek z bali drewnianych w bardzo dobrym stanie z 1974r.)oraz dużym budynkiem gospodarczym z piwniczką. Garaż na ciągnik. Działka obsadzona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij